Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

Nosný systém Tasmanin Tiger® Chest Rig MK II M4

174.00214.00

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Ľahký univerzálny postroj TT CHEST RIG MK II M4 vám ponúka široké možnosti upevnenia ďalších doplnkov a zásobníkov k postroju. Zaistí vám tiež pohodlie pri každodennom používaní vďaka odvetranej konštrukcii a nízkej váhe. Poslúži vám aj ako nosič balistických plátov. Postará sa tak o vašu výbavu aj o vás. Bol designovaný tak, aby bol maximálne využitý priestor, ktorý konštrukcia postroja ponúka. K dispozícii máte veľký MOLLE panel a ďalšie množstvo vreciek na zips alebo Velcro. Postroj sa vyrába iba v univerzálnej veľkosti. Silné, polstrované popruhy zaistia, aby vám čo najlepšie sadol. Sú nastaviteľné pre všetky možné typy postáv. K dispozícii máte 2 ramenné popruhy a 1 bedrovú. Ten sa zapína prackou na chrbte.

Čo tento postroj zvládne

Pri postrojoch je vždy najdôležitejšia jedna vlastnosť. Čo si k nemu môžete pripojiť a ako ľahko. Obrovské možnosti ponúkajú rozsiahly systém na pripevnenie doplnkov MOLLE. Týmto systémom je pokrytá celá predná časť aj vrecká po bokoch. Je to rozšírený systém, ktorý vám umožní si na postroj upevniť všetky doplnky kompatibilné s týmto systémom. A môže ísť o rôzne puzdrá, vrecká, poľné fľaše alebo lekárske puzdrá.

Systém upevnenia balistických plátov zaisťuje pohodlie a spoľahlivosť. Na hrudnej časti je plát o maximálnej veľkosti 30×30 cm uchytený pružným popruhom v tvare T. Sieťovanie spodnej časti zaisťuje neustále vetranie medzi telom a výstrojom. Montáž aj demotáž je tak veľmi jednoduchá. Balistický plát nie je súčasťou balenia. Hrudnú časť nosiča je možné jednoducho zmotať do priestranného plochého vrecka pod uchytením zásobníkov. Toto vrecko môže byť tiež použité na uschovanie mapy alebo podobných predmetov.

V spodnej polovici prednej strany sa nachádzajú vrecká na zásobníky. Ide celkom o 4 špeciálne tvarované vrecká uzatvárateľné klapkou s Velcrom. Sú ideálne tvarované pre zásobníky zbraní M4, M16 a STG. Máte ich neustále po ruke a klapky zaistia spoľahlivé uchytenie počas pohybu. Na postroji sa nachádza aj malé upevnenie na svietidlo alebo prepisovačku. Bočné vrecká ponúkajú mnoho rôznych spôsobov použitia. Sú uzatvárateľné zipsom a uschováte do nich predmety so zodpovedajúcou veľkosťou. Sú vybavené obojstranným zipsom, takže je do nich jednoduchý prístup. Sú schopné pojať fľašu s objemom 1 l alebo osobnú lekárničku.

Materiál ako záruka odolnosti

Pri konštrukcii postrojov je dôležité, aby bol vyrobený z pevného odolného materiálu. Musí perfektne znášať zaťaženie pripojenú výbavu a pohyb v náročnom teréne. TT CHEST RIG MK II M4 je pripravený odolať všetkým týmto nástrahám. Pri jeho výrobe bol použitý materiál Cordura 700 deň. Použitím tohto materiálu je docielená vysoká pevnosť v ťahu a výborná odolnosť proti rôznym druhom mechanického poškodenia. Tento materiál tak výborne odoláva roztrhnutiu alebo prešúpaniu. Aj napriek svojej robustnej časti si zachováva len malú hmotnosť. Stačí keď budete ovešaný ťažkou výbavou, prečo sa teda zbytočne zaťažovať ťažkým postrojom. Aj popruhy systému MOLLE sú vyrobené zo silného materiálu. Udrží tak bez problémov aj ťažké doplnky. Rovnako silné sú aj pracky, ktoré umožňujú nastavenie popruhov, aby bol postroj čo možno najpohodlnejší.

Značka TASMANIAN TIGER je producent vysoko kvalitného profesionálneho policajného a vojenského vybavenia rozšírený po celom svete. Na výrobu sú používané iba materiály najvyššej kvality a designované sú s dôrazom na čo najlepšiu funkčnosť. Všetky ich produkty sú vyrábané priamo v továrni značky TT, vďaka čomu má značka dohľad nad maximálnou kvalitou svojich výrobkov. Kvalita a vlastnosti sú pravidelne kontrolované nezávislými skúšobňami podľa medzinárodných noriem. Každý výrobok po výrobe preskúmajú a udelia mu identifikačné číslo, ktoré je následne uložené v databáze spoločnosti.

 

  • HMOTNOSŤ: 1 100 g
  • MATERIÁL: 700 deň Cordura®
  • VEĽKOSŤ: univerzálna
  • VÄZBA NA POSTROJI: MOLLE kompatibilná
  • SUMKY VHODNÉ PRE ZÁSOBNÍKY: M4, M16, STG

 

ĎALŠIE ŠPECIFIKÁCIE:

  • nastaviteľné a polstrované popruhy
  • bočné viacúčelové vrecká na zips
    (vhodné pre 1 l US fľašu)
  • 5x sumky na zásobníky s chlopňou na suchý zips

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nosný systém Tasmanin Tiger® Chest Rig MK II M4”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL