Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

Nosič plátov MK IV Tasmanian Tiger®

230.00280.00

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

MK IV (mark = typ) je predstaviteľom štvrtej generácie nosičov plátov od Tasmanian Tiger. Ľahká konštrukcia spolu s vynikajúcou modularitou a komfortným nosením z neho robí špičkovú súčasť taktickej výbavy. Je vybavený SR sponou pre rýchly odhod a dodáva sa v dvoch veľkostiach.

Komfort a modularita

Pohodlné nosenie obstarávajú polstrované ramenné popruhy s nastaviteľnou dĺžkou, na ktorých nájdete segmenty na suchý zips pre uchytenie kabeláže alebo hadičky pitného vaku. Pre ľahké obliekanie alebo nutnosť rýchleho odhodu je na jednom z popruhov špeciálna SR spona, ktorú môžete umiestniť napravo aj naľavo, podľa Vašich potrieb. Tento systém využijete najmä pri ošetrovaní zranenia, potrebe rýchleho obliekania alebo výmeny výstroja. Čelná strana nosiča má na hrudnej časti velcro panel pre uchytenie ID štítku alebo inej nášivky. Predná odnímateľná klopa aj zadná strana nosiča sú vybavené rozsiahlym systémom MOLLE pre individuálne rozšírenie o vrecká a ďalšie príslušenstvo. Nosič MK IV sa dodáva v dvoch veľkostiach. Veľkosť S/M je vhodná pre balistické pláty o rozmere 30 cm x 25 cm. Veľkosť L/XL je vhodná pre rozmery plátov od 30 cm x 25 cm do 34 cm x 33 cm. Balistický plát sa vkladá do vrecka so zapínaním na suchý zips. Na zadnej strane je pod MOLLE väzbou ukrytý prístup k nastaveniu šírky bočných dielov. Hrudná aj chrbtová časť nosiča majú príjemné polstrovanie a netlačia ani pri veľkom zaťažení. Za každým bočným dielom je ukryté ešte oddeliteľné vrecko na vysielačku s ľahkým prístupom k ovládacím prvkom. Veľkou výhodou tohto nosiča plátov je tiež kompatibilita s Tasmanian Tiger Chest Rig LP. Vďaka odolnému materiálu Cordura, z ktorého je vyrobený, znesie použitie aj v tých najtvrdších prevádzkových podmienkach.

Kvalita a tradícia

Tasmanian Tiger je značka profesionálneho vojenského a policajného vybavenia, ktorej korene siahajú až do roku 1980. Všetky výrobky vyrábané v najvyššej kvalite a dôrazom na čo najlepšiu funkčnosť. Práca vývojárov je vždy založená na špecifických potrebách a požiadavkách užívateľov. Od prototypu po sériovú výrobu sú všetky výrobky vyrábané vo vlastných výrobných zariadeniach spoločnosti a pravidelne kontrolované nezávislými testovacími centrami podľa medzinárodných štandardov. Na produkty Tasmanian Tiger sa môžete spoľahnúť – kdekoľvek a kedykoľvek.
 

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

 • materiál odolný voči poškodeniu – 700 deň Cordura® (500 deň Cordura® pri variante Multicam®)
 • nastaviteľné a polstrované ramenné popruhy
 • systém rýchleho odopnutia SR sponou
 • pracku pre rýchly odhod možno umiestniť zľava aj sprava
 • nastaviteľná bočná šírka
 • systém MOLLE
 • odvetrávané bočné panely
 • 2 odnímateľné vrecká na vysielačku
 • flexibilný, rozšíriteľný systém odchodu
 • kompatibilný s Tasmanian Tiger® Chest Rig LP
 • materiál odolný voči poškodeniu
 • hmotnosť vo veľkosti S/M: 1 300 g
 • hmotnosť vo veľkosti L/XL: 1 550 g

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nosič plátov MK IV Tasmanian Tiger®”

Mohlo by sa Ti hodiť...…

Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL