Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

Taška MAX-S 2.0 Gun PENTAGON®

36.00

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Pentagon MAX-S 2.0 Gun je vyrobené z odolného 600D polyesteru s vysokou pevnosťou v ťahu.

Disponuje hlavným vreckom na pištoľ zapínaným na dvojcestný zips. Vnútri vrecka je suchý zips, na ktorý sa upevňuje vložné puzdro na pištoľ (puzdro je súčasťou dodávky). Pomocou suchého zipsu môžete pohodlne určovať polohu vložného puzdra. Puzdro má osadené tiež dve bočné vrecká kryté príklopkou zapínanou na suchý zips na zásobníky. Tieto vrecká možno využiť aj napríklad na svietidlo alebo na mobilný telefón príslušných rozmerov. Vpredu je ploché vrecko s horným vstupom zapínaným na zips vhodné napríklad na peňaženku. Na vrecku je veľký velcro panel na upevnenie ID štítku, vlajky, patche a podobne.

Za predným vreckom je pomerne objemnejší dodatočný priestor zapínaný na zips, ktorý pojme treba KPZ. Vnútri na prednej strane je sieťované vrecko s horným vstupom zapínaným na zips a na zadnej strane sú dva rady elastických popruhov na uchytenie vybavenia. Nachádza sa tu tiež popruh s karabínkou na kľúče, alebo iné drobnosti. Úplne vzadu sa nachádza veľké externé ploché vrecko s horným vstupom zapínaným na zips. Vrecko je hlboké, siaha až k dolnému okraju brašne a poslúži napríklad na uloženie rukavíc alebo ako odhazovák použitých zásobníkov. Všetky zipsy majú namiesto klasického tiahla šnúrku s plastovým úchopom pre ľahké uchopenie a rozopnutie / zapnutie aj v rukaviciach.

Tašku je možné pomocou nastaviteľného popruhu s plastovou rýchlosponou nosiť ako klasickú ľadvinku okolo pása. Na zadnej strane má taška opaskový prievlak so suchým zipsom. Druhý nastaviteľný popruh s plastovou rýchlosponou sa upína okolo stehna a poslúži ako dodatočné bezpečnostné upnutie. Tento popruh je odnímateľný. Keď hlavný popruh patrične nastavíte (predĺžite), možno tašku nosiť cez rameno.

 

Výška (cm) 22 cm

Šírka (cm) 17 cm

Hĺbka (cm) 10 cm

Objem (l) 3,7 l

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Taška MAX-S 2.0 Gun PENTAGON®”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL