Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

Taška cez rameno EDC Compact Helikon-Tex®

29.90

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

EDC Compact Shoulder Bag od Helikon-Tex je nízkoprofilová, pohodlná taška cez rameno určená pre použitie v mestských podmienkach. Vďaka odolnému materiálu a prehľadnému členeniu sa stane obľúbeným doplnkom pre každodenné použitie.

Jednoduchý strih a priestranné vrecká umožňujú ľahko prenášať všetko potrebné pre cestu do práce, pohyb v meste alebo na plnenie ďalších úloh. Na prednej strane tašky nájdete tri vrecká vybavené odolnými YKK zipsami. Ich jazdce sú opatrené úchopmi tak, aby ich ovládanie bolo jednoduché aj v rukaviciach.

Malé predné vrecko je ideálne pre uloženie drobností, ktoré chcete mať rýchlo na dosah, ako sú napríklad kľúče.

Stredné vrecko vybavené dvojcestným zipsom je už priestrannejšie a vnútri skrýva šikovný organizér, do ktorého môžete uložiť mobilný telefón, písacie potreby a ďalšie nevyhnutnosti.

Hlavným tromfom EDC Compact Shoulder Bag je ale bezpochyby priestorné hlavné vrecko. To je zvnútra pošité jemným flaušom, takže je ideálne napríklad pre tablet a ďalšiu elektroniku. Je dostatočne priestranné aj pre uloženie pištole štandardnej veľkosti. Pretože interiér vrecka je kompatibilný s puzdrami Versatile Insert, umožňuje zbraň prenášať aj pomocou tohto systému.

Na zadnej strane tašky je ploché vrecko so zapínaním na suchý zips, v ktorom môžete bezpečne prenášať dokumenty a cestovné doklady. Široký výpočet úložných priestorov uzatvárajú dve otvorené vrecká na bokoch, vhodné pre písacie potreby, alebo vloženie zatváracieho noža.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Taška cez rameno EDC Compact Helikon-Tex®”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL