Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

SCHMEISSER SP15 M4FL 14,5″

2,159.00

V procese naskladnenia

Kategórie:

Popis

Len osobný odber na ZP a NP !!
 
 

SP15 M4FL 14,5″ je zbraň pozostávajúca z legendárnej americkej konštrukcie vyrobená firmou Schmeisser s nekompromisnou nemeckou kvalitou.

Na pušku sú použité najkvalitnejšie materiály a je kompletne zostavená v Nemecku, v dielňach firmy Schmeisser v Krefelde. Všetky diely, ktoré nie sú priamo od firmy Schmeisser (a tých je naozaj minimum) pochádzajú výhradne od európskych NATO certifikovaných výrobcov. Puška je určená ako pre športové použitie, tak pre sebaobranu.

SP15 M4FL sa vyrába v ráži .223 REM. Hlaveň v dĺžke 37 cm/14,5″, so stúpaním vývrtu 1/9 je z tepelne spracovanej ocele a má silný „government profil“. Hlaveň je zakončená trojhrotovým tlmičom výšľahu plameňa. Hlaveň je výrobcom garantovaná na 15 000 výstrelov.

Puška má voľne plávajúce predpažbie M-Lok Slim, ktoré je proti pretočeniu poistené naviac dvoma výstupkami, ktoré ho fixujú oproti hornému rámu zbrane. Úchyt predpažbia má tri zapustené skrutky so závitovými vložkami HELICOIL® pre vysokú pevnosť. Predpažbie je taktiež vybavené hornou Picatinny lištou pre upevnenie príslušenstva.   

Rám zbrane je vyrobený z vysoko kvalitnej tvrdenej hliníkovej zliatiny 7075 T6 a je ošetrený  tribologickou anodizáciou. Vybavený je hornou Picatinny lištou a nájdete na ňom kompletné  obojstranné ovládanie a to vrátane vypúšťania zásobníku a záveru

Poistka spúšte je krídelková obojstranná a nastaviteľná na 45° alebo  90° stupňovDvojstupňová spúšť má jasne definovaný chod, ktorý spolu s krátkym resetom spúšte výrazne prispieva k presnosti a rýchlosti streľby.

Obojstranne riešená je i zväčšená naťahovacia páka, ktorá je vybavená drážkami pre  odvod spalín, ktoré rovnako oceníte hlavne pri použití tlmiča výstrelu, ale i pokiaľ ste ľaváci.  Naťahovacia páka je tiež z vlastnej produkcie Schmeisser.

Pažba pušky je polymérová teleskopická 6 polohová, s jasným a bezpečným chodom nastavení. Pažba má tri body pre upevnenie remeňa pomocou QD pútka. Buffer má vlastnú dvojito vinutú pružinu, typickú pre nemecké AR pušky . Pažbička je z formovaného polyméru a má protisklzovú úpravu rovnako ako botka pažby.

Puška má dynamický záver, kde sa opäť pozná tradičná nemecká kvalita práce. 

Puška má váhu 3 250 g a pri plnom zasunutí pažby meria 79,5 cm. Je plne kompatibilný so  zásobníkmi Glock. Každá jednotlivá puška AR15 je testovaná a kontrolovaná streľbou s rôznymi typy streliva a s odlišnými zásobníkmi pred opustením továrne. 

Bonusom k puške je i výbava, ktorá je jej súčasťou. S puškou dostane nový majiteľ odolný plastový kufor s kódovým zamykaním, kompletné čistenie Schmeisser, bore snake na čistenie  hlavne, plastové sklopné flip-up nastaviteľné BUS mieridlá, krátky SLIM M-lok Picatinny rail a ovládacie  kľúče k príslušenstvu.  

 

PARAMETRE:

 

 • Konštrukcia: puška SP15 s priamoťažným záverom
 • Celková váha: 3 250 g
 • Celková dĺžka: 79,5 cm/89,5 cm
 • Hlaveň: 37 cm (14,5″), 1:9
 • Úsťové zariadenie: tlmič výšľahu
 • Púzdro záveru: Kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s Picatinny lištou na vrchu, tribologická anodizácia
 • Záver: priamoťažný s mangánovým fosfátovaním
 • Páka záveru: zväčšená, obojstranná, Oceľ/ 6082 Hliník
 • Predpažbie: voľne plávajúce M-Lok “Slim-Line” profil, Picatinny lišta na vrchu, trojpolohové zámky, eloxované
 • Mieridlá: nastaviteľné a sklopné
 • Pažba: 6 pozícií
 • Spúšť: dvojpolohová spúšť
 • Poistka: obojstranná, krídelková, nastaviteľná na 45° a 90°
 • Zásobník na 10 nábojov

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SCHMEISSER SP15 M4FL 14,5″”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL