Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

SCHMEISSER AR15 DYNAMIC 14,5″

2,889.00

V procese naskladnenia

Kategórie:

Popis

Len osobný odber na ZP a NP !!
 
 

DYNAMIC JE DYNAMIT!

Ľahkosť, perfektná kontrola spätného rázu, jemná spúšť s ultrakrátkym resetom a maximálna vybavenosť! To vštetko robí z Dynamic ideálnym pre dynamické disciplíny, ale i prácu alebo lov. Puška Schmeisser AR 15 Dynamic L 14,5″ je zbraň legendárnej americkej konštrukcia vyrobená firmou Schmeisser s nekompromisnou nemeckou kvalitou. Konštrukčne ide o klasickú plynovku, teda tzv. DGI, Direct Gas Impingement. Použitie vysoko kvalitných materiálov je samozrejmosťou. Všetky diely, ktoré nie sú vyrobené v Nemecku (a tých je minimum) sú len od NATO certifikovaných výrobcov.

Dynamic sa vyrába v ráži .223 Rem. a je určený i pre použitie s muníciou 5,56×45 NATO. Oproti štandardnej puške Schmeisser má Dynamic zníženú váhu o takmer  400 g. Predpažbie je typu Slim pre efektívnejšiu a ergonomickejšiu manipuláciu a montážne rozhranie je  M-LOK, vyvinuté svetoznámou značkou Magpul. Predpažbie je proti pretočeniu poistené naviac dvoma výstupkami, ktoré ho fixujú oproti hornému rámu zbrane. Úchyt predpažbia má tri  zapustené skrutky so závitovými vložkami HELICOIL® pre vysokú pevnosť. Predpažbie je taktiež vybavený hornou Picatinny lištou pre upevnenie príslušenstva. 

Rám zbrane je vyrobený z vysoko kvalitnej tvrdenej hliníkovej zliatiny 7075 T6 a je ošetrený  tribologickou anodizáciou. Vybavený je hornou Picatinny lištou a nájdete na ňom kompletné obojstranné ovládánie a to vrátane vypustenia zásobníku a záveru. Puška je vybavená mil-spec dorazom záveru tak, aby prípadné nedovretie záveru mohlo byť strelcom riešené rýchle a efektívne. Výrobca garantuje nástrel 15 000 rán na hlaveň

Puška je v základe vybavená oceľovým nastaviteľným gasblockom Schmeisser. Gasblock nastavujete klikaním, ktoré je praktické hlavne v dobe, kedy môžete zbraň používať napríklad s tlmičom. Stačí si len zapamätať počet kliknutí a po demontovaní tlmiča nastavíte gasblock späť do pôvodnej ideálnej polohy. Oproti štandardnej sérii je Dynamic vybavený kompenzátorom spätného rázu NOREC a osadený citlivejšou Drop-in dynamickou spúšťou s odporom len 1,6 kg a s ultra krátkym resetom. U všetkých pušiek AR15 Schmeisser je poistka, záchyt záveru a vypúšťač zásobníku navrhnuté pre obojstranné použitie. Poistka je kridelková, nastaviteľná na 45° alebo 90°.

Obojstranne riešená je i zväčšená naťahovacia páka, ktorá je vybavená drážkami pre  odvod spalín, ktoré rovnako oceníte hlavne pri použití tlmiča výstrelu, ale i pokiaľ  ste ľaváci. Naťahovacia páka je rovnako z vlastnej produkcie Schmeisser.

Pažba pušky je polymérová teleskopická 6 polohová, s jasným a bezpečným chodom nastavenia. Pažba má dva body pre upevnenie remeňa pomocou QD pútka. Buffer má vlastnú dvojito vinutú pružinu, typickú pre nemecké AR pušky . Pažbička je z formovaného polyméru a má protisklzovú úpravu rovnakú ako botka pažby.

Nosič závorníku je oproti štandardnej verzii skeletonizovaný. Nosič závorníku a závorník sú ošetrené mangánovým fosfátovaním. 

Puška má váhu 2 900g a pri plnom zasunutí pažby meria 80,5 cm. Koncepčne je puška navrhnutá do náročných podmienok a pre dynamickú streľbu. Puška je schopná bezchybnej funkcie s úplnou väčšinou svetovo vyrábaných zásobníkov AR 15. 

Každá jednotlivá puška AR15 je testovaná a kontrolovaná streľbou s rôznymi typy streliva a s odlišnými zásobníkmi pred opustením továrne. 

Nadštandardným a príjemným bonusom k puške je i výbava, ktorá je jej súčasťou.  S puškou dostane nový majiteľ odolný plastový kufor s kódovým zamykaním, kompletné čistenie Schmeisser, bore snake na čistenie hlavne, plastová sklopná flip-up nastaviteľné BUS mieridlá, krátky m-lok Picatinny rail a ovládacie kľúče k príslušenstvu.  

Doprajte si istotu kvality bez kompromisov a radosť z dokonalosti.

 

PARAMETRE:

 

 • Konštrukcia: samonabíjacia puška AR 15 s plynovým kanálom
 • Ráž: .223 Rem
 • Váha: 2 900g
 • Dĺžka: 80,5/90,5 cm
 • Dĺžka hlavne: 37 cm (14,5″)
 • Stúpanie vývrtu: 1:9
 • Úsťové zariadenie: kompenzátor spätného rázu NOREC
 • Púzdro záveru: kovaný mil-spec 7075 T6 hliník s Picatinny lištou na vrchu, tribologická anodizácia
 • Záver: samonabíjacia s mangánovým fosfátovaním
 • Páka záveru: zväčšená, obojstranná, Oceľ/ 6082 Hliník
 • Predpažbie: voľne plávajúce M-Lok “Slim-Line” profil, Picatinny lišta na vrchu, trojpolohové zámky, eloxované
 • Mieridlá: nastaviteľné a sklopné
 • Pažba: 6 pozícií
 • Spúšť: dynamická Drop-In, 1,6 kg, krátky reset
 • Poistka: obojstranná, krídelková, nastaviteľná na 45° a 90°
 • Zásobník: na 10 nábojov

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SCHMEISSER AR15 DYNAMIC 14,5″”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL