Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

Samosvorná kombinovaná sumka FMR+P Templar’s Gear®

32.00

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Univerzálna a praktická

Dvojitá kombinovaná sumka na zásobníky Templar ‚s Gear® je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú praktickú Sumka, ponúkajúca priestor na uskladnenie puškového aj pištoľového zásobníka zároveň. Oba dva zásobníky sú tak spojené do jednej platformy. Pušková sumka je určená pre zásobníky na pušky AR15, AK47, AK74, G36 a SR25M. Pištoľová sumka je veľmi univerzálny a pojme takmer akýkoľvek bežne používaný typ zásobníka.

Rýchlo prístupná

Vďaka jedinečnému dizajnu je sumka veľmi rýchlo prístupná a umožňuje vybrať požadovaný zásobník počas niekoľkých málo sekúnd. Vnútorný priestor sumky je potiahnutý protišmykovou vrstvou, ktorá drží zásobníky pevne na mieste a bráni nechcenému pohybu zásobníka v sumca. Ochranu pred pohybom zásobníka ešte zvyšuje zaisťovaciu šnúra, ktorá sťahuje zásobník a zároveň umožňuje meniť tvar sumky.

Maximálna ochrana

Bočné strany sumek sú vylepšené o plastové krytky, ktoré uloženým zásobníkom zaisťujú dostatočnú ochranu pred vypadnutím alebo mechanickým poškodením. Použitý materiál je veľmi odolný a ponúka stabilné mechanické vlastnosti aj v premenlivých teplotných podmienkach.
Sumka je doplnená o MOLLE väzbu, vďaka ktorej môžete Sumka pridať na takmer akékoľvek vybavenie, ktoré je kompatibilné s MOLLE systémom. Skvelá sumka pre všetkých, ktorí hľadajú praktickú Sumka, ponúkajúca priestor ako pre pištoľový, tak puškový zásobník.
 

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

  • odolné materiály
  • protišmyková úprava
  • MOLLE väzba
  • univerzálne využitie
  • 1 pištoľový a 1 puškový zásobník
  • ochranné plastové krytky
  • istiace šnúra

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Samosvorná kombinovaná sumka FMR+P Templar’s Gear®”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL