Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

Kolimátor Holosun SCS-VP9/SFP9 GR

499.00

V procese naskladnenia

Kategórie:

Popis

Vstúpte s kolimátorom SCS-VP9/SFP9 OR GR do novej éry zameriavačov. HOLOSUN predstavuje najpokročilejší kolimátor, ktorý kedy vyrobil. Určené pre zbrane Heckler & Koch VP9 OR / SFP9 OR pre priamu montáž na záver. Solárny panel s automatickou korekciou intensity osnovy. Bodka 2 MOA, 2 MOA + 32 MOA obrazec alebo iba obrazec 32 MOA. Nízky profil základy zachová dostupné pevné mieridlá. Zelená farba osnovy. Vyrobené z titánu.

 

SCS-VP9/SFP9 OR GR je určený na priamu montáž do záveru s prípravou pre kolimátor pre Heckler & Koch VP9 OR / SFP9 OR. Kolimátor ponúka veľmi nízky profil, vďaka ktorému je možné bez problémov používať pevné mieridlá. Kolimátor je vyrobený zo zliatiny titánu, ktorá predstavuje ten najlepší materiál a voľbu pre vašu zbraň. Nový systém ovládania umožňuje užívateľovi prekryť automatickú reguláciu bost režimom, kedy kolimátor zvýši úroveň intensity o niekoľko úrovní na dobu 30 minút. Potom sa automaticky kolimátor prepne späť. V prípade, že napätie na dobíjacom článku batérie poklesne je tento stav indikovaný preblikávaním osnovy.

 

Napájací systém SOLAR FAIL-SAFE novej generácie prvýkrát predstavený práve s modelom SCS nepotrebuje na prevádzku vložiť žiadnu batériu. Kolimátor disponuje interným dobíjacím akumulátorom s vysokou životnosťou, ktorý je dobíjaný práve solárnym panelom. Odber LED diódy sa pohybuje v úrovni microA a pre bežné svetelné podmienky je systém kolimátora napájaný výhradne zo solárneho panelu. Pri použití v znížených svetelných podmienkach pomáha na napájanie interný akumulátor. Márne by ste na kolimátore hľadali aj ovládanie intensity osvetlenia osnovy. Kolimátor pracuje s prepracovaným meraním intenzity osvetlenia a dokáže tak perfektne prispôsobiť osnovu aktuálnym požiadavkám a to dokonca aj pri použití svietidla. Pokiaľ by úroveň intensity bola nedostačujú, stačí jediné stlačenie tlačidla a kolimátor vstúpi do boost režimu.

 

 • SOLAR FAIL SAFE novej generácie
 • Obrazovka – 1,47 x 1,95 cm
 • Automatická regulácia osnovy za pomoci sofistikovaného systému regulácie
 • Malá veľkosť Prepínateľná osnova – 2 MOA bodka a 32 MOA obrazec / 2 MOA bodka / obrazec 32 MOA
 • Výdrž batérie: až 50000 hodín
 • Pamäť uchovávajúca posledné nastavenie pred vypnutím
 • Vyrobené z titánu
 • 12 úrovní intenzity jasu (2 pre nočné videnie) – rugalácia prebieha automaticky
 • Bez paralaxy Neobmedzený očný reliéf
 • Asferické sklo – bez deformácie obrazu
 • Otvorená konštrukcia, prebudenie z režimu spánku pohybom

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kolimátor Holosun SCS-VP9/SFP9 GR”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL