Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

Batoh SBR Carrying Helikon-Tex® Čierny

135.00

V procese naskladnenia

Popis

SBR Carrying Helikon-Tex sa postará o to, aby bola vaša SBR, alebo SMG zbraň pri ceste na strelnicu uložená ako v bavlnke. Navyše spolu s ňou môžete prenášať aj mnoho ďalšieho príslušenstva.

Zadná strana batohu je vybavená dvoma nastaviteľnými nosnými popruhmi. Ramenné popruhy sú mäkko polstrované pre zvýšenie pohodlia a zo spodnej strany pokryté sieťovinou pre ľahšie odvetrávanie. Vonkajšia strana popruhov je pošitá MOLLE/PASS väzbou pre dodatočné pripevnenie drobného príslušenstva. Chrbtová časť je vystužená plastovou doskou pre lepšiu tvarovú stálosť a komfortné nosenie. Rýchlospony slúžia k rýchlemu odhodu batohu. Nosný chrbtový systém sa dá uschovať do skrytých vreciek a vytvoriť tak praktickú prepravnú tašku, ktorú môžete prenášať jedným z troch polstrovaných madiel po obvode.

Batoh SBR bol navrhnutý špeciálne pre rôzne modely SMG alebo krátkych karabín, ako je AKS74U či AR so skrátenou hlavňou. Vstup do hlavnej komory je zaistený dvojcestným YKK zipsom s možnosťou uzamknutia. Vnútorný priestor je rozdelený polstrovanou prepážkou na dva oddiely. Táto prepážka je z jednej strany vybavené suchým zipsom a možno ju v prípade potreby celú vybrať. Chrbtová časť vnútra je vybavená množstvom fixačných popruhov pre uchytenie zbraní a ich častí. V spodnom priestore sú pružné úchyty vhodné pre uloženie zásobníkov. Predná časť veka je pošitá tromi stĺpci so slotmi pre variabilné vloženie fixačných popruhov, podľa tvaru a veľkosti prenášanej zbrane. 
Interiér je potiahnutý mäkkou velúrovou tkaninou, ktorá ochráni vašu zbraň pred poškriabaním a stabilizačný systém s fixačnými popruhmi na suchý zips zabráni zbrani v pohybe.
Čelná strana je vybavená dvoma vreckami na zips. Horné vrecko nemá žiadne vnútorné členenie, ale s prehľadom sa do nej zmestia strelecké slúchadlá, lekárnička aj ďalšie drobnosti. Na prednej strane je umiestnený velcro segment pre ID označenie. Spodné vrecko je uzavreté z troch strán dvojcestným zipsom a možno ho jednoducho vyklopiť. Vnútri nájdete šikovný organizér s pružným okrajom pre vloženie munície, poznámkového bločku, alebo písacích potrieb. Zadná plocha vrecka je pošitá suchým zipsom pre vloženie kompatibilných insertov. Na vnútornej strane polstrovaného veka tohto vrecka nájdete ďalšie tri vrecká na zips, do ktorých je možné uschovať napríklad čistenie na zbraň, dokumenty alebo väčší poznámkový blok. 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Batoh SBR Carrying Helikon-Tex® Čierny”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL