Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
Search

Filter by Custom Post Type
Články
Stránky
Produkty
zbrane liptov takticka vystroj menu

taktická výstroj

zbrane liptov kratke zbrane menu

krátke zbrane

zbrane liptov dlhe zbrane menu

dlhé zbrane

zbrane liptov ochrana menu

ochrana

Batoh Helikon-Tex® EDC® Lite – Čierny

59.90

V procese naskladnenia

Upozorni ma po naskladnení

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobných údajov and Podmienky služby apply.

Popis

EDC – to je označenie základnej výbavy, ktorú nosíme každý deň (every day carry). V ideálnom prípade by mala táto výbava byť čo najjednoduchšia, všestranná a dobre fungujúca. A presne taký je batoh EDC Lite od Helkikon-Tex. Tento batoh je odľahčená varianta batohu EDC Cordura.

Batoh má pomerne priestrannú dvojkomorovú konštrukciu. Hlavná komora má čistý a hladký interiér bez ďalších vreciek alebo organizérov. Z komory možno vyviesť pitnú hadičku cez pripravený otvor a vonku ju prevliecť pútkom na ramennom popruhu. Predná komora je vystlaná mäkkým velcrom z velúru, ktorý je kompatibilný s Versatile Insert System, ktorý umožňuje prispôsobiť priestor individuálnym potrebám vložením rôznych vreciek a / alebo organizérov.

Na bokochkompresné popruhy (na každej strane jeden) k úprave objemu batohu slúžiace zároveň na upevnenie ďalšieho vybavenia, ktoré sa nezmestí do batohu alebo ktoré potrebujeme mať po ruke. Potom sú tu ešte „D“ krúžky na ramenných popruhoch (na každom popruhu jeden) na zavesenie ľubovoľnej výbavy. A vpredu nájdeme sťahovaciu šnúru s rýchlo-brzdou, napríklad na upevnenie ľahkej bundy. Tým všetkým sa ešte zväčšuje prepravná kapacita batohu. Na bokoch dole sú ešte vrecká zo sieťoviny, vhodné na uloženie drobností alebo fľaše s nápojmi.

Dva ergonomické ramenné popruhy a jeden hrudný popruh sú osadené kvalitnými plastovými prackami a rýchlo-sponami. Batoh je hore opatrený komfortnou látkovou rukoväťou pre nesenie v ruke, užitočnou pri nasadzovaní / skladaní batohu alebo napríklad pri prekonávaní brodu.

 

  • Výška 46,0 cm
  • Šírka 31,0 cm
  • Hĺbka 15,0 cm
  • Hmotnosť 575 g
  • Objem 21 l
  • Detaily materiálu nylon s úpravou Rip Stop
  • Zips/y YKK®
  • Upevnenie / preprava 2 nastaviteľné ramenné popruhy 1 dĺžkovo aj výškovo nastaviteľný hrudný popruh látková rukoväť – nosenie v ruke

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Batoh Helikon-Tex® EDC® Lite – Čierny”
Nákupný košík
zbrane liptov uvodne upozornenie FINAL